آموزش رایگان حسابداری و مالیات

آموزش‌های کاربردی و رایگان؛ برای توسعه شغلی و فردی مدیران مالی و حسابداران

ما در سپید ارقام امین بر این باور هستیم که به اشتراک گذاشتن رایگان دانش و تجربه حسابداران خُبره‌ای که در سراسر ایران فعال هستند، برای همه اعضای اکوسیستم حسابداری ایران سودمند خواهد بود؛ دانش و تجربه‌ای که حاصل سال‌ها فعالیت در موقعیت‌های شغلی مختلف از کارشناس حسابداری تا مدیریت مالی و حسابرسی است. از این رو، شما عزیزان می‌توانید آموزش‌های کاربردی مالی را در قالب مقاله، ویدئوکست و پادکست در این سایت به‌صورت رایگان و برای همیشه دنبال کنید.

آموزش رایگان حسابداری و مالیات برای توسعه فردی و شغلی حسابداران.

مقاله

موضوعات مورد علاقه خود را از میان صدها مقاله در سایت سپید ارقام امین پیدا کنید و با مرور این مقالات دانش خود را به‌روز نگه دارید.
در مقاله‌های سپید ارقام امین درباره موضوعات زیر بخوانید و آموزش ببینید:
• حسابرسی مالیاتی
• استانداردهای حسابداری و حسابرسی
• تهیه صورت‌های مالی
• حسابرسی بیمه تامین اجتماعی
• قانون کار
• قانون تجارت
• قوانین بانکی
• جدیدترین بخشنامه‌های سازمانی

ویدئوکست حرف حساب

در ویدئوکست‌های حرف حساب درباره آخرین تغییرات در قوانین مالیاتی و نکات حرفه‌ای حسابداری با جمعی از آدم حسابی‌های این حوزه گفتگو می‌کنیم. برای مشاهده هر قسمت از ویدئوکست حرف حساب به کم‌تر از نیم ساعت زمان نیاز دارید تا ترفندهای پرکاربردی را بیاموزید که ده‌ها ساعت از زمان ارزشمند شما و مبالغ زیادی از ثروت هر کسب‌و‌کاری را پس‌انداز می‌کند.

ویدئوکست مالیات و حسابداری سپید ارقام امین برای حسابداران، دانشجویان، مدیران مالی و مدیران عامل.

پادکست حرف حساب

آیا نسخه صوتی ویدئوکست‌های حرف حساب را ترجیح می‌دهید؟ پادکست حرف حساب برای شماست. برای اینکه ویدئوکست‌ها را با مصرف حجم کمتری از اینترنت گوش کنید و بتوانید در مسیر رفت‌وآمد به شرکت یا حتی در حال ورزش کردن به حرف حساب گوش کنید، نسخه پادکست حرف حساب را در گوشی همراه خود داشته باشید.

پادکست مالیات و حسابداری سپید ارقام امین برای حسابداران، دانشجویان، مدیران مالی و مدیران عامل.

آموزش رایگان نرم‌افزار سپیدار

دقت بالای این نرم‌افزار که ازطریق آزمون‌های صحت‌سنجی روی گزارش‌های خروجی آن مورد تایید قرار گرفته است، باعث شده که محبوبیت زیادی در 10 سال گذشته کسب کند. درحال‌حاضر هیچ تردیدی وجود ندارد که نرم‌افزار سپیدار پرکاربردترین نرم‌افزار حسابداری در میان حسابداران ایران است.
از همین رو، ما در سپید ارقام امین به عنوان نماینده رسمی نرم‌افزار سپیدار، آموزش رایگان نرم‌افزار حسابداری سپیدار را مسئولیت خود دانستیم و در تلاشیم تا در هر ویدئوی آموزشی به زبان ساده به چند نکته مهم درباره این نرم‌افزار پرکاربرد اشاره کنیم.

آموزش رایگان نرم افزار حسابداری سپیدار در سپید ارقام امین، نمایندگی رسمی شرکت سپیدار سیستم آسیا.