خدمات مالیاتی

در سپید ارقام امین افتخار داریم که با تکیه بر قوانین و بخشنامه های مالیاتی کشور و استفاده از راهکارهای مالی و تجربیات آن موثرترین خدمات مالیاتی را به صاحبان کسب و کار ارائه دهیم.ما با کاهش مالیات شما، بنگاه اقتصادی شما را در مسیر امن مالیاتی قرار می‌دهیم، و در کنار شما حرفه‌ای‌ترین دفاع مالیاتی را برای شما انجام خواهیم داد.

امروزه تمام کسب و کارها در سرتاسر جهان باید مالیات به دولت کشور خود پرداخت کنند. قطعا دور از انتظار نیست که کشور ایران نیز قوانین مالیاتی وضع کند و تمام کسب و کارها موظف باشند که نسبت به درآمد سالانه خود مبلغی به عنوان مالیات دولت، پرداخت کنند. اما بر خلاف تصورات، مبحث مالیات بسیار پیچیده است و هر کسی نمی‌تواند آن را به بهترین نحو مدیریت کند؛ زیرا هر کشوری قوانین و مقررات مختلفی در حوزه مالیات کسب و کارها دارد که باید همواره از آن‌ها آگاه بود. در غیر این صورت، مشکلات بسیاری می‌تواند کسب و کار را تهدید کند.

به همین دلیل، کسب و کارها به خدمات مالیاتی نیاز دارند تا بتوانند مالیات خود را به بهترین نحو پرداخت کنند. تا به حال موارد زیادی از کسب و کارها مشاهده شده است که به دلیل اهمیت ندادن به مبحث مالیات، جریمه‌های سنگینی متحمل شده‌اند و حتی کسب و کارهایی به همین دلایل ورشکستگی را به جان خریده‌اند. قطعا با وجود شرکت‌های خدمات مالیاتی مانند رایان محاسبان، صاحبان کسب و کار می‌توانند با فراغ خاطر مسائل مالیاتی خود را به آنها بسپارند. چنانچه در مورد معنی خدمات مالیاتی دچار ابهام هستید و می‌خواهید اطلاعات بیشتری از شرکت رایان محاسبان کسب کنید، این مطب را تا اخر بخوانید.

شرکت محاسبان تلاشگر خبره یک شرکت خدمات مالی و حسابداری و حسابرسی بوده که سالهاست با در اختیار داشتن تیمی خبره و متخصص در امور مالی ، حسابداری و حسابرسی و بسیاری خدمات مرتبط دیگر ، به مشتریان خود خدمات تخصصی ارائه می دهد . شرکت محاسبان با اشراف کافی به قوانین مرتبط به امور مالی و مالیاتی می تواند به مشتریان خود در خصوص مشاوره های تخصصی اطمینان کامل داده و همه امور مربوط به واحد مالی آنها را پشتیبانی نماید .

این شرکت با در اختیار داشتن تیمی خبره در زمینه امور مالیاتی می تواند خدمات مالیاتی تخصصی ذیل را به مودیان خود ارائه نماید ضمن انکه می تواند تمام امور ذیل را راسا به عهده گرفته و به طور کامل و قانونی اجرا نماید .

  • ارسال اظهارنامه مالیات حقوق
  • ارسال اظهارنامه مالیات اشخاص ثالث
  • ارائه راهکارهای مالیاتی جهت کم کردن مالیات
  • ارسال اظهارنامه مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی
  • ارسال اظهارنامه مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی
  • ارسال اظهارنامه مالیات اجاره